– piękna, wysoka, dystyngowana, z bardzo łagodnym charakterem córka Kasety. Bardzo sympatyczna i delikatna, zachwyca wyciągniętym kłusem w zebraniu i mega wygodnym galopem. Choć ma odrobinę wybijający kłus… galop rekompensuje wszelkie niewygody. Kasa jest bardzo ugodowa i przyjemna w pracy. Spokój i równowaga sprawia, że niewiele „strachów” robi na niej wrażenie.

 

 

 

 

 

– prawdziwy „Hidalgo” naszej stajni. Klacz bardzo ciekawska, odważna i towarzyska. Na każdy temat ma własne zdanie. Temperamentna i z charyzmą, ambitna, a jednocześnie wrażliwa i delikatna. Jeźdźcom, którzy znajdą z Basią wspólny język  praca z nią przyniesie wiele satysfakcji i radości. Posiada ogromne serce do skoków i niewiarygodną niechęć do galopu w lewą stronę.

 

 

 

 

 

 

– to piękny konik z ogromnym temperamentem. Mimo niewielkiego wzrostu z łatwością dorównuje wyższym kolegom. Tagrus jest doskonałym skoczkiem, dosłownie „rzuca serce za przeszkodę”. Przy pewnym, spokojnym i asertywnym jeźdźcu liderze  Tagrus potrafi dokonać wielkich rzeczy. Na jazdach posłuszny, w obejściu bardzo miły. Uwielbia się przytulać.

 

 

 

 

 

– rudzielec, do złudzenia przypominający konia westernowego, to nasz prawdziwy Mustang. Co prawda nie zawsze wykazuje chęć do pracy, ale jak na horyzoncie pojawi się nawet najmniejsza przeszkoda … Granito przechodzi przemianę! Wie jak smakuje sport i rywalizacja – w przeszłości startował w konkursach – dlatego ambicja skoczka to jego cecha podstawowa. W boksie jest mistrzem ucieczki przed kopystką … ostatecznie mały smakołyk zachęca go do współpracy. Ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy ciągną słomki, żeby na nim jeździć.