STAJNIE

Klub posiada trzy duże stajnie, w każdej są wydzielone przestronne boksy dla koni.

Boksy połączone są szerokim korytarzem ułatwiającym wykonywanie codziennych czynności przy koniach. Oprócz koni klubowych w boksach naszych stajni mieszkają konie oddane pod naszą opiekę przez właścicieli nie mających warunków do samodzielnej opieki nad nimi.

Wszystkim naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalną, całodobową opiekę, wodę i paszę zawsze na czas i w najlepszym wyborze. Codziennie konie są padokowne, czyszczone a boksy sprzątane. Dla jeźdźców posiadamy szatnię, a dla prawidłowego przechowywania sprzętu przestronną siodlarnię.

 

 

HALA

Kryta ujeżdżalnia powstała dzięki zaangażowaniu i olbrzymiemu wysiłkowi wielu osób.

Została oddana do użytku z końcem 2004 roku. W chwili obecnej ujeżdżalnia o wymiarach 66 m x 24 m ma piaszczystą nawierzchnię i jest dobrze doświetlona światłem dziennym poprzez kryty pleksiglasem dach, jak i za pomocą odpowiedniego oświetlenia sztucznego.

Nasza hala daje możliwość uprawiania jazdy konnej przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych przez cały rok. Korzystając z walorów naszej ujeżdżalni rozegraliśmy w poprzednich latach wiele udanych i widowiskowych zawodów jeździeckich.

 

 

LONŻOWNIK

Znajdujący się bezpośrednio przy wyjściu z hali kryty lonżownik jest idealnym miejscem uzupełniającym do treningu koni. Zapewnia doskonałe warunki do lonżowania koni przy każdej pogodzie.

 

 

 

 

 

 

 

SIODLARNIA

Nasza siodlarnia jest przestronna i dobrze doświetlona, tu w należytym porządku przechowujemy sprzęt jeździecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

TIPI

To magiczne miejsce, gdzie urządzamy przyjęcia urodzinowe oraz warsztaty.